astroiva
astrologie * numerologie * tarot
úvod aktuální  horoskop téma měsíce astrologie numerologie tarot poradna archiv článků
   
 
 
 

KalendáriumDnes je .

Slunce se nachází na Luna .

Slova pro dnešní den:
 

Přesný čas narození

Čas od času dostávám otázku na důležitost přesného času narození v astrologii. Vždy se snažím dotyčnému objasnit, že konkrétní čas je důležitý pro přesný výpočet horoskopu a tím pádem i pro jeho co největší vypovídací hodnotu. V nedávné době jsem opět měla možnost, abych se přesvědčila o pravdivosti tohoto tvrzení.


Placeholder Image

Naše fena porodila v polovině června v průběhu přibližně dvou hodin čtyři štěňata. Jejich horoskopy jsou však velmi  rozdílné. První dvě fenky se narodily pár minut po sobě, velmi snadno a i jejich horoskopy působí dosti harmonicky. Nejdramatičtější horoskop a vstup do života (Ascendent) má pejsek, kterého jsem musela na svět vytáhnout a tak jsem mu velmi pravděpodobně zachránila život. Poslední fenka, která se narodila o půl hodiny později, má již vstup do života dobře aspektovaný a i její narození proběhlo opět naprosto hladce.

 

Zajímavé je i srovnání vzhledu a Ascendentů jednotlivých štěňat. První dvě holčičky mají Ascendent ve znamení Vah. Obě jsou menší a působí jemněji než jejich sourozenci. Pejsek a poslední fenka mají již Ascendent ve znamení Štíra. Nejen, že jsou daleko robustnější, ale i jejich vůle, která je při krmení žene neomylně na nejlepší místa, prozrazuje, že budou tomuto znamení opravdu důstojnými zástupci.

 

Jistě chápete, že jsem si tento učebnicový příklad nemohla nechat jen pro sebe. Ač se jedná o zvířecí horoskopy, ukazují obecnou platnost důležitosti přesného času narození.

 

A tak děkuji osudu i naší fence za příležitost ke studiu těchto čtyř zajímavých horoskopů.

 

Přeji vám kouzelný letní čas.