astroiva
astrologie * numerologie * tarot
úvod aktuální  horoskop téma měsíce astrologie numerologie tarot poradna archiv článků
   
 
 
 

KalendáriumDnes je .

Slunce se nachází na Luna .

Slova pro dnešní den:
 

Rok 2010

Milí přátelé a návštěvníci těchto stránek,

 

rok 2010 je ve znamení tarotové karty Císařovna, vládkyně nad životem a smrtí.


Placeholder Image

Při pohledu na ni nepodléhejme dojmu, že se nám bude jen báječně dařit, obchody budou vzkvétat, život kypět a my si užijeme všech možných radovánek. Aby k tomu došlo, nesmíme čekat s rukama v klíně.

Císařovna představuje moudrou vládkyni, která poskytuje hojnost a úspěch. Někdy však podlehne pohodlnosti, lennosti. Chová se jako rozmazlená princezna, která očekává, že ji všichni zahrnou dary, budou obdivovat její krásu a ona přitom nemusí hnout prstem. Jistě chápete, že pak se bohatství nemůže dočkat. Císařovna nás prostě učí, jak se vyhrabat z nedostatku. Budeme-li pilní, nápadití a budeme-li bojovat, pak nám podá pomocnou ruku.

 

Další význam karty – život, který Císařovna na svět přivádí je naznačen jejím těhotenství, květy a obilnými klasy. Jde nejen o rodící se život, ale o vše, co náš život obohacuje a čím obohacujeme druhé. Každý život má však nejen svůj počátek, ale také i konec a pokud přijde tato chvíle, pak Císařovna otevře dveře, aby mohl život projít na druhou stranu.

 

Numerologicky odpovídá roku 2010 číslo 3. Je to číslo, kterému vládne planeta Mars, proto je plné energie, bojovnosti, sebeprosazení, ale i komunikace a navazování vztahů na nejrůznějších úrovních.

 

Přeji vám hodně sil, moudrosti, lásky, vytrvalosti, trpělivosti a vůle.