astroiva
astrologie * numerologie * tarot
úvod aktuální  horoskop téma měsíce astrologie numerologie tarot poradna archiv článků
   
 
 
 

KalendáriumDnes je .

Slunce se nachází na Luna .

Slova pro dnešní den:
 

Aktuální horoskop

Placeholder Image

Duben 2016

Jděte se projít do probouzející přírody, tak nejlépe procítíte příliv energie proudící z matky Země, rašících rostlin a zpěvu ptáků.


Placeholder Image

Beran

I nadále přetrvává vcelku příznivé postavení planet vůči vašemu Slunci. Mars ve Střelci pobízí k aktivitě Berany narozené okolo 28.března. Naopak Pluto v Kozorohu nutí k proměně Berany narozené okolo 8. dubna. Působení Pluta potrvá delší dobu, protože ve druhé dubnové dekádě Pluto přejde do retrográdního pohybu.


Placeholder Image

Býk

Pokračuje ladění z konce března – v dubnu jsou planety k vašemu Slunci v harmonickém či neutrálním postavení, takže se můžete směle pustit do díla. Vše vám půjde pěkně od ruky – byla by škoda tento čas promarnit lenošením.


Placeholder Image

Blíženci

Vy to nemáte tak snadné jako předcházející dvě znamení. Mars ve Střelci představuje napětí a sklon k výstřelům na slepo, kterými můžete mnohé zranit, Saturn v témže znamení naopak brzdí všechny aktivity, do kterých byste se chtěli pustit. Neptun v Rybách působí zmatečně na Blížence narozené na počátku června.


Placeholder Image

Rak

Ani duben vás svým laděním příliš nepotěší. Můžete se cítit vyčerpaní – jarní únava vykoná své a navíc ani stav financí zřejmě nebude optimální. Raci narození ve druhé červencové dekádě mají co do činění s Uranem, který je žene do změn a Plutem, který jim do duší vnáší chmurné myšlenky.


Placeholder Image

Lev

Přetrvává posilující působení planet v Beranu a ve Střelci. Postupně se však Merkur a Slunce přesunou do zemského Býka, a to pro vás není úplně nejlepší zpráva. Nelpěte tvrdohlavě na svých názorech a nesnažte se za každou cenu dosáhnout cíle, příliš by vás to vyčerpalo.


Placeholder Image

Panna

Duben pro vás znamená mírný obrat k lepšímu. Panny narozené na přelomu srpna a září však musí dobře hospodařit se silami, kterých nemají k dispozici přes míru – Mars ve Střelci není v dubnu vaším nejlepším pomocníkem na cestě k cíli. Panny narozené v polovině svého znamení brzdí pro změnu Saturn, který také prochází Střelcem..


Placeholder Image

Váhy

Milé Váhy, na obloze se střídají příznivější a méně příznivé vlivy stejně jako aprílové počasí. Protože nikam nepospícháte a vše pečlivě zvažujete, určitě zvládnete čas napětí daleko lépe než jiná znamení. Dopřejte si návštěvu divadla nebo výstavy, poskytne vám duchovní zážitek, který vám pomůže zrelaxovat.


Placeholder Image

Štír

Protože planety zaujímají vůči vašemu Slunci většinou neutrální postavení, je opravdu jen a jen na vás – ostatně vy to ani jinak nechcete – jak bude duben vypadat. Pro vaše okolí však bude přeci jen lepší, když nebudete zarputile trvat na svých myšlenkách a dopřejete druhým, aby se pokusili říci svůj názor.


Placeholder Image

Střelec

Duben přináší spoustu možností, jste plni sil, dobrá by mohla být vaše finanční bilance a nezadaní možná potkají svou druhou polovinu. Pochopitelně, že existují i drsnější působení – o to se postará Saturn, který přechází přes Slunce Střelců narozených okolo 8. prosince a Neptun v Rybách mate Střelce narozené okolo 4. prosince.


Placeholder Image

Kozoroh

Pokračuje náročnější čas, osobní planety jsou –  kromě planety Mars – ve znamení Berana. Dobrou zprávou je, že Slunce a Merkur se postupně přemístí do zemitého Býka. Pomohou vám při řešení všech komplikací, která vám osud staví do cesty.


Placeholder Image

Vodnář

Vás planety v Býku pravděpodobně příliš nenadchnou, ale na druhou stranu – jde jen o krátkodobé působení, které hravě zvládnete. Nenechte se strhnout k dohadování o nedůležitých věcech, nic byste nevyřešili. Využijte Venuši v Beranu k vytvoření zajímavého díla nebo se jen tak radujte ze života.


Placeholder Image

Ryby

Pokračuje březnové ladění a v nejbližších dnech se nedají očekávat žádné převratné změny. Na štěstí se spoléhat nemůžete, bude dobré, když si dopřejete pár dní volna, abyste překonali jarní únavu. Jděte se projít do jarní přírody, nejlépe k čisté vodě, která vás nabije tolik potřebnou energií.