astroiva
astrologie * numerologie * tarot
úvod aktuální  horoskop téma měsíce astrologie numerologie tarot poradna archiv článků
   
 
 
 

KalendáriumDnes je .

Slunce se nachází na Luna .

Slova pro dnešní den:
 

Rok 2016

Milí přátelé, stálí či náhodní návštěvníci mých stránek,

 

opět stojíme na počátku nového roku a stejně jako v předcházejících letech jsem se i letos pokusila zamyslet nad laděním začínajícího roku.

 

Rok 2016 je signifikován číslem devět a tarotovou kartou Poustevník.

Placeholder Image

Karta Poustevník předznamenává rok, kdy bychom měli naslouchat vlastnímu nitru a hledat v něm odpovědi na otázku, jak jít dál životem. Poustevník žije sám, v tichu a meditaci hledá trpělivě a s moudrostí odpovědi na důležité otázky, nebojí se změn a zkoušek – staví se k nim s rozmyslem a odvahou a dokáže poradit a podat pomocnou ruku. Možná potkáme na své životní pouti „poustevníka“, který nás chvilku povede a posvítí nám svou lucernou na cestu.

 

Výsledné číslo roku 2016 je číslo devět, které v sobě skrývá tajemství a mnoho možností.

 

K číslu devět jsme se dobrali součtem čísel 2 + 1 + 6. Dvojka představuje Ty – ty druhé, city, potřebu partnerství, schopnost spolupráce. Jednička je Já, vůle, prosazování vlastních názorů a snů. Šestka představuje lásku, vášeň, touhu, umění, bohatství.

 

Nejsilnějším číslem je v letopočtu šestka a nejslabší dvojka, která tu bude ještě téměř tisíc let. Jednička spolu se šestkou mohou vytvářet touhu jednotlivce po lásce, a to nejen partnerské, ale i duchovní, všeobjímající, po kráse a všem, co duši a ducha povznáší. Dvojka, která poukazuje na dlouhodobý úkol v oblasti spolupráce a partnerství, tuto touhu podporuje.

 

Číslo devět je spojeno s planetou Neptun, vládcem znamení Ryb. Neptun nabízí nepřeberné možnosti od duchovního růstu po pád do drogové, alkoholové či jiné závislosti. Rozvíjí fantazii, ale může i zamlžovat realitu a unikat do světa snů. Je na nás, zda se jím necháme ovládnout, či ho dokážeme využít pro svůj růst.

 

Přeji vám do roku 2016 lásku a moudrost.